Włóż gąbkę do węża prysznicowego. To co zobaczysz, wprawi w osłupienie

Włóż gąbkę do węża
fot. YouTube screen | Smart Fox

Włóż gąbkę do węża prysznicowego, a padniesz dosłownie z wrażenia, gdy zobaczysz efekty tego sposobu. Dlaczego warto to stosować? Bo działa od razu! Efekty są niesamowite. 

REKLAMA

Prysznic w łazience wymaga szczególnie regularnego czyszczenia, w przeciwnym razie nie będzie on dobrze wyglądał. Ale wiele osób zapomina o wyczyszczeniu węża prysznicowego. Jest to tak samo istotne, dzięki temu słuchawka lepiej będzie wyglądać i przepuszczać wodę. Okazuje się, że wcale nie trzeba wkładać w to dużej ilości pracy. Wystarczy mieć pod ręką jedną gąbkę do mycia naczyń.

Włóż gąbkę do węża prysznicowego. Będzie jak nowy w kilka sekund

Gąbkę do mycia naczyń przetnij na 4 cienkie paski – tak, aby były odrobinę cieńsze od węża prysznicowego. Zdejmij słuchawkę, a następnie włóż cienki pasek do węża, dobrze i dokładnie wepchnij go. Przygotuj miskę, do której wpłynie cały brud z węża prysznicowego, a potem odkręć wodę na największą moc i czekaj, aż gąbka przepcha zanieczyszczenia. Możesz powtórzyć ten trik kilka razy, aby idealnie przeczyścić rurę węża prysznicowego.

REKLAMA

Nie przeraź się tym, ile brudu i zanieczyszczeń zobaczysz w swojej misce! Dzięki temu trikowi nie będziesz musiał wymieniać węża, bo będzie czysty wewnątrz przez długi czas.

Sprawdź też jak wyczyścić słuchawkę prysznica za pomocą genialnej metody. Pisaliśmy o tym tutaj.

REKLAMA

Udostępnij: