REKLAMA

Włóż to do zamrażarki
YouTube screen | Smart Fox

Włóż to do zamrażarki i poczekaj kilka minut. Będzie odmrożona, a płaty lodu odejdą bez konieczności skrobania. Genialny patent, dzięki któremu ułatwisz sobie życie. 

REKLAMA

Odmrażanie zamrażarki powinno się robić raz na jakiś czas. Jeśli o tym zapomnimy to może zdarzyć się, że szuflady nie będą już tak łatwo się wysuwać, a w środku robi się coraz mniej miejsca. Aby jak najszybciej pozbyć się zamarzniętego lodu, wystarczy zastosować rewelacyjny trik.

Włóż to do zamrażarki i zostaw na chwilę. Odmrozi się migiem

REKLAMA

Na początku wyłącz zamrażarkę i opróżnij ją, na koniec wyjmij szufladki by je umyć. Przygotuj mały garnek i wlej do niego wodę. Zagotuj i włóż garnek z wrzątkiem do zamrażarki, następnie pozostaw tak na kilka minut. Parująca woda przyspieszy proces odmrażania i sprawi, że lód będzie odchodził gładko i szybko. Zamrażarka będzie odmrożona błyskawicznie. Pamiętaj by włożyć pod nią gruby ręcznik.

Ten trik jest świetny i bardzo skuteczny. Warto pamiętać o regularnym odmrażaniu, najlepiej jest robić to zimą ponieważ wtedy możemy przechować zawartość zamrażarki na balkonie.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA