Wniósł do gdańskiego sądu nóż! Na miejscu pojawiła się policja

REKLAMA

Dziś rano portale informacyjne obiegła informacja, że w gmachu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku pojawił się mężczyzna z nożem. Na szczęście był to fałszywy alarm, bo osoba ta obierała sobie po prostu jabłko.

News pojawił się w mediach po godzinie 9. Komunikat informował o niebezpiecznym incydencie w Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku. Radio Gdańsk podało, że w budynku pojawił się mężczyzna przebrany za Rambo. Informowano, że ma on przy sobie nóż, więc na miejscu pojawiła się policja.

REKLAMA

Ostatecznie okazało się, że nic niebezpiecznego się nie wydarzyło, bo osobnik ten nie miał złych zamiarów. Mężczyzna przyszedł do sądu, aby załatwić swoje sprawy. Groźnym narzędziem okazał się mały nożyk, którym obierał owoce. Policjanci przeszukali go i wypuścili do domu.

Policja informacje te potwierdza. – W związku z informacjami medialnymi dot. mężczyzny z nożem w gdańskim sądzie – informujemy, że mężczyzna ten na korytarzu obierał jabłko, nie stwarzał zagrożenia, został pouczony i wylegitymowany. Wyraził skruchę, nie wiedział, że może to kogoś zaniepokoić – głosi komunikat.

REKLAMA