Wrocław. 40 tysięcy kibiców patrzyło na te oświadczyny. Powiedziała tak? [FILM]

Oświadczyny w czasie meczy Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

W czasie meczu 12. kolejki Ekstraklasy Śląsk Wrocław pokonał Legię Warszawę druzgocącym dla „Wojskowych” wynikiem 4:0. Cztery gole nie były jednak jedyną atrakcją tego spotkania i niejedynym triumfem! Przy pełnym stadionie pewien mężczyzna postanowił oświadczyć się wybrance swojego życia. Na żywo zaręczyny oglądało 40 tys. kibiców, a nagranie z wyjątkowego momentu opublikowano na oficjalnym profilu Ekstraklasy na YouTube. Powiedziała tak?

W sobotę na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu Legia Warszawa zmierzyła się ze Śląskiem Wrocław. Hit 12. kolejki Ekstraklasy okazał się być prawdziwym wodospadem emocji, choć w pierwszej połowie mecz nie zapowiadał się na widowiskowy. Dopiero druga połowa ożywiła kibiców. Zanim Śląsk Wrocław rozpoczął swój brutalny koncert, na stadionowej murawie doszło do niespodziewanego zdarzenia.

Oświadczył jej się przy 40 tys. kibiców. Reakcję kobiety zarejestrowały telewizyjne kamery

W czasie przerwy pomiędzy połowami pewien mężczyzną zszedł z trybun wraz ze swoją dziewczyną i oboje weszli na murawę stadionu. Kobieta była nieco zaskoczona i nie wiedziała czego się spodziewać. Nagle na ich dwoje skierowano kamery, a mężczyzna przyklęknął i… poprosił swoją kobietę o rękę. Widzowie przed telewizorami i 40 tys. kibiców obserwowało, jaka będzie reakcja. I popłynęły łzy…

Ale były to łzy szczęścia. Powiedziała „tak”.

Sytuację obserwowali również dziennikarze w Studiu Canal Plus. „Wow! Gratulacje. To jest coś niesamowitego” – zareagował reporter stacji David Balda.