Jedną z najbardziej powtarzanych dzisiaj przez wszystkie media informacji jest atak nożownika we Wrocławiu.

Napaść iście bestialska miała miejsce po godzinie 17 na wrocławskim Ołbinie. Postawny mężczyzna nagle rzucił się na handlującą warzywami kobietę. Teraz jego zdjęcia obiegły całą Polskę.

O prawdziwym szoku mówią klienci ulicznego straganu. Na ich oczach doszło do ataku, bo sytuacja miała miejsce w biały dzień. Napastnik nie zwracając uwagi na przechodniów oraz bliskie sąsiedztwo ruchliwej ulicy zbliżył się do kobiety, wymierzył kilka ciosów nożem i uciekł.

Ciężko ranna kobieta, której próbowali jakoś pomóc przechodnie straciła przytomność. Zawiadomiono pogotowie ratunkowe. Ratownicy reanimowali ją na miejscu aż 30 minut. Gazeta Wyborcza podaje, że 59-latka nie odzyskała przytomności. Została przetransportowana do szpitala w ciężkim stanie.

Jak poinformowała policja, osoba, która pomoże w identyfikacji i ujęciu nożownika może liczyć na nagrodę 6 tys. złotych.

Nagrania z monitoringu już zabezpieczono i one umożliwiły publikację zdjęcia domniemanego napastnika. Policja prosi o kontakt pod numerami tel.: 601-816-691, 112 lub 997.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę