Wrzuć to do toalety
YouTube screen | Smart Fox

Wrzuć to do toalety i zobacz co się stanie. Genialna sztuczka i zobacz jak błyskawicznie robi się czysta. Ten trik sprawdzi się przede wszystkim w łazience, ale nie tylko, dlatego warto go zapamiętać.

Czysta toaleta w łazience to podstawa ponieważ właśnie tam znajduje się największa ilość drobnoustrojów. Oprócz tego powstający wewnątrz kamień powoduje, że w łazience unosi się nieprzyjemny zapach. Okazuje się, że jest sposób, który świetnie zapobiega tym problemom i sprawia, że toaleta wygląda jak nowa.

Wrzuć to do toalety, a efekty cię zaskoczą. Świetny trik

Cały sposób polega na przygotowaniu kostek czyszczących. Aby je zrobić potrzebujesz dwóch składników: pół szklanki płynu do mycia naczyń oraz 3/4 szklanki sody oczyszczonej. Całość dokładnie wymieszaj, następnie przełóż do foremek lub torebek na kostki lodu.

Włóż do zamrażarki na godzinę i wtedy wykorzystaj je do czyszczenia toalety. Wystarczy wrzucić dwie kostki czyszczące i pozostawić na całą noc. Następnego dnia umyj toaletę jak zwykle i gotowe! Rezultaty są zaskakujące, a wszystko to za sprawą właściwości składników przygotowanych kostek. Możesz je wykorzystać także do czyszczenia pralki. Zapamiętaj ten trik i koniecznie wypróbuj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę