Wrzuć to na przypaloną patelnię
YouTube screen | Cleverly

Wrzuć to na przypaloną patelnię i podsmaż, a brud zejdzie błyskawicznie. A wszystko to za sprawą pewnego składnika. Sprawdź czy znasz ten trik. 

Przypalona patelnia to zmora, która przytrafiła się choć raz prawie każdemu. Doczyszczenie takiej powierzchni to prawdziwe wyzwanie. Aby doprowadzić ją do poprzedniego stanu zazwyczaj wiele osób chwyta za druciak i szoruje ile się da. Jednak wtedy rysujemy patelnię, dlatego nie jest ro dobre rozwiązanie. Mało kto wie, że jest patent, który świetnie radzi sobie z zabrudzeniami tego typu. Sprawdź i przekonaj się, że to działa.

Wrzuć to na przypaloną patelnię i podsmaż. Rewelacyjna sztuczka

Zamiast kupować detergenty czy szorować druciakiem wystarczy mieć kupić świeży seler. Pokrój seler na małe kawałki i wrzuć na patelnię, następnie dodaj pół szklanki wody i całość podsmaż 2-4 minuty. Poczekaj, aż wystygnie i wtedy przetrzyj gąbką z płynem do naczyń.

Dodatek selera sprawi, że przypalenie zmięknie i łatwo odejdzie od powierzchni. W połączeniu z wysoką temperaturą i wodą to prawdziwy pogromca zabrudzeń. Warto pamiętać o tym patencie, przyda się zwłaszcza wtedy, gdy nie mamy środków czyszczących pod ręką.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę