Autobus
Fot. ceowally TikTok

W sieci pojawiło się nagranie z niemal pustego autobusu, do którego wsiadł nieznajomy mężczyzna i chciał usiąść obok jedynej pasażerki. Jego zachowanie i ton wypowiedzi sprawiły, że świadek całego zajścia postanowił nagrać sytuację.

Pewna pasażerka autobusu doświadczyła dość nieprzyjemnego incydentu. Znajdowała się w niemal pustym autobusie, a w pewnym momencie chciał się do niej dosiąść nieznajomy mężczyzna, który dopiero co wsiadł do pojazdu.

Znajdujący się w autobusie inny pasażer nagrał całe zdarzenie i umieścił je w serwisie TikTok. Nie udało się jednak ustalić, w jakim kraju powstało. Internauci w komentarzach wychwalali zachowanie kobiety.

Na wideo słychać, jak zdziwiona kobieta mówi mężczyźnie, że dziwnie się zachowuje, chcąc usiąść akurat obok niej. Ten odparł, że nie widzi w tym nic złego, po czym odparł, że jest nieuprzejma i zaczął się bardzo denerwować.

Inny pasażer postanowił interweniować. Zapytał mężczyznę, dlaczego naprzykrza się pasażerce i dlaczego nie jest w stanie uszanować jej prośby. Jednak ten także do niego zaczął się odzywać w agresywny sposób.

@ceowally

Who goes and sits next to a woman whos on her own seated on a empty bus? THE AUDACITY 😂 #fyp #ukbus

♬ original sound – Wally🧑🏽‍🎄


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę