Twitter | BuckarooBanzai

Rosyjska agresja na Ukrainie przybiera coraz to brutalniejszy wymiar. Przykładem jest sytuacja w Doniecku, gdzie jadący ulicą czołg w pewnym momencie wjechał autobus z cywilami w środku. Zdarzenie zostało nagranie przez kamerę samochodową.

Rosyjscy okupanci podczas wojny w Ukrainie już nie raz udowadniali, że nie mają żadnych skrupułów. Nie wahali się przed strzelaniem do dzieci czy atakowaniem niewinnych cywili. Z ich rąk zginęły setki bezbronnych i niczemu niewinnych ludzi.

Kolejne groźne zdarzenie wymierzone właśnie w cywilów miało miejsce w Doniecku. W mediach społecznościowych krąży nagranie, na którym widać, jak po teoretycznie normalnej ulicy bez większych przeszkód przemieszczają się czołgi.

Choć do pewnego momentu ruch odbywał się w miarę normalnie, po chwili jeden z czołgów bez powodu wjechał w autobus jadący w przeciwnym kierunku. Siła uderzenia była bardzo duża.

Bardzo dużym szczęściem po tym zdarzeniu było to, że nikomu nic się nie stało. Nagranie wygląda jednak przerażająco i jest kolejnym już dowodem na to, że Rosjanie nie mają żadnych skrupułów.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę