Wstrzymany pogrzeb Kosteckiego! Rodzina nie wierzy w samobójstwo i zleca ponowną sekcję zwłok!

Dawid „Cygan” Kostecki został znaleziony martwy w ostatni piątek, 2 sierpnia, w celi aresztu śledczego w warszawskiej Białołęce. Służba więzienna poinformowała, że bokser powiesił się na prześcieradle. Miał leżeć wtedy na więziennej pryczy, przykryty kocami. Współwięźniowie mieli niczego nie zauważyć.

   

Rodzina zmarłego pięściarza nie wierzy jednak w samobójstwo. W związku z tym zostanie wstrzymany jego pogrzeb.

– To niemożliwe. Będziemy walczyć, by to udowodnić – zapewniają najbliżsi boksera, którzy zwrócili się już z prośbą o pomoc do Romana Giertycha.

   

Adwokat potwierdził informację o kolejnej sekcji zwłok. Rodzina z kolei ujawniła, że do wstrzymania pochówku doszło właśnie na wniosek Giertycha.

Tajemnicza śmierć Dawida Kosteckiego nie jest pierwszym zgonem osoby zeznającej w aferze podkarpackiej, związanej z rzeszowskimi agencjami towarzyskimi. Pochodzący z Ukrainy bracia R. nagrywali w nich polityków z prostytutkami, a potem ich szantażowali. Podkarpackie agencje towarzyskie mieli odwiedzać również prominentni politycy PiS. Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, agencje miały być pod ochroną oficerów Centralnego Biura Śledczego Policji.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News