Wstrzymany pogrzeb Kosteckiego! Rodzina nie wierzy w samobójstwo i zleca ponowną sekcję zwłok!

Dawid „Cygan” Kostecki został znaleziony martwy w ostatni piątek, 2 sierpnia, w celi aresztu śledczego w warszawskiej Białołęce. Służba więzienna poinformowała, że bokser powiesił się na prześcieradle. Miał leżeć wtedy na więziennej pryczy, przykryty kocami. Współwięźniowie mieli niczego nie zauważyć.

Rodzina zmarłego pięściarza nie wierzy jednak w samobójstwo. W związku z tym zostanie wstrzymany jego pogrzeb.

Czytaj także:  Emilewicz podpadła Gowinowi? Jako jedyna z partii głosowała za „Piątką dla zwierząt”

– To niemożliwe. Będziemy walczyć, by to udowodnić – zapewniają najbliżsi boksera, którzy zwrócili się już z prośbą o pomoc do Romana Giertycha.

Adwokat potwierdził informację o kolejnej sekcji zwłok. Rodzina z kolei ujawniła, że do wstrzymania pochówku doszło właśnie na wniosek Giertycha.

Tajemnicza śmierć Dawida Kosteckiego nie jest pierwszym zgonem osoby zeznającej w aferze podkarpackiej, związanej z rzeszowskimi agencjami towarzyskimi. Pochodzący z Ukrainy bracia R. nagrywali w nich polityków z prostytutkami, a potem ich szantażowali. Podkarpackie agencje towarzyskie mieli odwiedzać również prominentni politycy PiS. Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, agencje miały być pod ochroną oficerów Centralnego Biura Śledczego Policji.

Czytaj także:  Rosyjski niewolnik na polskiej fermie! Bili i kazali jeść spleśniały pasztet!

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.