Wsyp do wody i spryskaj tym kratki
YouTube screen | Kratki-design

Wsyp do wody i spryskaj tym kratki wentylacyjne, a będą czyste i lśniące jak nowe. Rewelacyjny patent, który musi poznać każdy posiadacz kratek.

Kratki wentylacyjne to elementy instalacji wentylacyjnych, które umożliwiają dostęp powietrza do i z budynku. Służą do regulacji i kontroli przepływu powietrza, zapewniając wymianę powietrza w pomieszczeniach i usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak metal, plastik lub drewno.

Czyszczenie ich jest bardzo istotne, zbiera się na nich ogrom kurzu, oparów i wielu innych drobnoustrojów. Jak zrobić to szybko, prosto i skutecznie? Okazuje się, że jest na to rewelacyjny trik. Sprawdź i wypróbuj.

Wsyp do wody i spryskaj tym kratki wentylacyjne. Efekty będą rewelacyjne

Do spryskiwacza wlej ciepłą wodę i dodaj 2 łyżki sody oczyszczonej. Wymieszaj i spryskaj dokładnie całą powierzchnię kratek wentylacyjnych. Pamiętaj, by wcześniej ściągnąć je oraz odkurzyć z kurzu. Pozostaw mieszankę na kratkach na 15-30 minut lub dłużej. Po tym czasie umyj szczoteczką i płynem do naczyń. Dzięki właściwościom sody oczyszczonej brud zejdzie bez konieczności szorowania. To świetny patent, którego warto powtarzać regularnie.

Sprawdź też jak wyczyścić płytki łazienkowe, o tym rewelacyjnym sposobie pisaliśmy tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę