Wsyp garść tego składnika do toalety. Patent o potężnym działaniu

Wsyp garść tego składnika do toalety
YouTube Screen | come cucinare

Wsyp garść tego składnika do toalety, a będzie lśnić jak nowa. Stosuj trik regularnie, a efekty zatrzymasz na bardzo długo. 

REKLAMA

Łazienka to wizytówka każdego domu, zaraz po kuchni. Musi być schludna, świeża i pachnąca. Wymaga to jednak od nas samych dyscypliny i regularnego czyszczenia – przede wszystkim WC. To we wnętrzu toalety znajduje się najwięcej bakterii, osadu, kamienia. Te czynniki sprawiają, że wnętrze zaczyna brzydko pachnieć mimo czystej podłogi i pozostałej armatury. Na szczęście jest pewien patent, o którym musisz się dowiedzieć. Zaoszczędzisz czas i zadbasz o czystą toaletę. Sprawdź co trzeba zrobić.

Wsyp garść tego składnika do toalety. Będzie lśnić jak nowa

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że ma w swojej kuchni potężnie działający składnik. Chodzi tutaj o sól gruboziarnistą. Zabija ona bakterie i świetnie radzi sobie z czyszczeniem ciężkich zabrudzeń. Wystarczy wsypać dużą garść soli do toalety i posypać nią także szczotkę, następnie wyczyścić wnętrze. Dzięki temu, że sól jest gruboziarnista to działa niczym papier ścierny. Czyszcząc szczotką z solą pozbędziesz się osadów w błyskawicznym tempie.

Sprawdź też sposób na błyszczący zlew, pisaliśmy o tym triku tutaj.

REKLAMA

Podziel się: