Do piekarni idziemy po bułki albo chleb, ale niektórzy mają inne zamiary i to czasami nieobyczajne. Taka sytuacja miała w piekarni w Ostrowie Wielkopolskiej. Do środka wszedł mężczyzna i zaczął zdejmować ubranie. Pracownicy wezwali policję.

To nietypowe zajście miało miejsce we wtorek przed godz. 7:00 w piekarni przy ul. Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Jak podaje portal wlkp24.info, mężczyzna lat około 30 wszedł do środka i zaczął się obnażać. – Wszedł za kasę, rozpiął kurtkę i okazało się, że był kompletnie nagi! Dziewczyny zamknęły go w środku – informuje czytelnik lokalnego portalu.

Natychmiast zawiadomiono ochronę i policję. Delikwenta zatrzymano i przetransportowano na komendę. Otrzymał mandat i opuścił areszt. Za taki czyn, uważany za nieobyczajny, można dostać mandat w wysokości 500 złotych.

Serwis wlkp24.info pisze także o tym, że do podobnej sytuacji doszło na terenie Ostrowa Wielkopolskiego już w poniedziałek. Obnażonego mężczyznę widziano w pobliżu Placu Bankowego, ale nie wiadomo, czy to ten ekshibicjonista, który pojawił się w piekarni. – Trwa ustalanie, czy to rzeczywiście ta sama osoba – powiedziała sierż. sztab. Małgorzata Łusiak.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę