Miss Krymu
Twitter | Шолохов не писатель

Konkurs „Wiosna 2022”, w którym wybierana jest Miss Krymu dobiegł końca. Rosjanie zorganizowali go nawet pomimo toczonej kilkadziesiąt kilometrów dalej wojny. Ukraińcy nie kryli zdziwienia, gdy zobaczyli, kto wygrał plebiscyt.

Na Krymie do 2014 roku mieszkały Rosjanki, Ukrainki i Tatarki, aż Rosja zaanektowała tę część Ukrainy. Wówczas na miejscu zostały niemal same Rosjanki. Pozostali zostali zmuszeni do opuszczenia półwyspu lub po prostu uciekli.

W tym roku na Krymie odbył się konkurs piękności „Wiosna 2022”. Triumfatorką została Olga Walijewa. Ukraińcy są mocno tym oburzeni, bowiem w niedalekiej odległości od tego miejsca toczą się walki.

Co więcej, wielu komentujących jest zdziwionych urodą zwyciężczyni. – Tak wygląda na zbliżeniu. I tak, ma na imię Olga, a nie „O mój Boże” – drwi ukraiński komentator od lat szydzący z Rosjan.

Zdjęcia zwyciężczyni konkursu cieszą się dużą popularnością w sieci, jednak mało kto chwali jej urodę. Większość internautów podziela opinie Ukraińców i dziwią się, że kobieta o takiej urodzie została wybrana miss.

Podziel się:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę