REKLAMA

Magda Gessler w wulgarnym nagraniu. Opublikował je Janusz Palikot
fot. screen YouTube / Pudelek

Magdy Gessler nie trzeba nikomu przedstawiać. Restauratorka zasłynęła dzięki programowi „Kuchenne Rewolucje” w telewizji TVN. Po wielu sezonach kultowego widowiska widzowie pewnie doskonale zdają sobie sprawę, jak barwną postacią jest Magda Gessler. I to, że kobieta bardzo rzadko gryzie się w język – jest raczej typem człowieka, który mówi wprost, a przy tym nie szczędzi słów, które są powszechnie uważane za obraźliwe. Na nagraniu, które pojawiło się ostatnio w Internecie, restauratorka przeszła jednak samą siebie…

REKLAMA

Nagranie, w którym Magda Gessler wielokrotnie „rzuca” przekleństwami i nawiązuje do męskich narządów rozrodczych, opublikował na swoim fanpage’u na Facebooku Janusz Palikot – były polityk i przedsiębiorca, który ostatnio podpadł prokuraturze. W tej kwestii mają coś z Magdą Gessler wspólnego. Restauratorka również jest ostatnio ciągana po sądach za reklamę alkoholu w mediach społecznościowych. Grozi jej grzywna do nawet 500 tys. złotych.

Udostępniając wspomniane wideo Janusz Palikot nie polepszył jej sytuacji. Gessler stała się obiektem ogólnokrajowego skandalu!

REKLAMA

„Co za patologia” – grzmią komentujący. „To niebywałe, że ludzie tak nieprawdopodobnie prymitywni i prości stanowią »elity« tego kraju.”

Magda Gessler mówi o ku**sach i przeraźliwie rzuca mięsem w czasie spotkania z Januszem Palikotem. Były polityk wrzucił do sieci nagranie z restauratorką w roli głównej

W istocie – treść nagrania przekazana ustami Magdy Gessler przekroczyła granicę dobrego smaku, a dla kucharki tego formatu powinien to być powód do wstydu.

REKLAMA

Jak podaje RadioZet.pl – nagranie ma pochodzić z restauracji „U Fukiera”. Gessler miała tam zasiąść przy suto zastawionym (nie tylko jedzenie, ale także alkoholem) stole razem z Januszem Palikotem, który uwiecznił zachowanie słynnej restauratorki.

„Wygląda jak duży ku*as, który zawsze sterczy! Więc po wódce tak, proszę państwa, tak, jakby ktoś miałby jakieś wątpliwości, bo był nieśmiały czy coś takiego […], i nie trzeba tych środków, co to tam czarują, czarują w internecie. Nie! A jak ja się pokażę, robię laskę Palikotowi, ku*wa. Nie jemu na jawie, ale jego kartonowi, ku*wa, czyli rodzaj, powiedziałabym, protezy” – mówi w nagraniu Magda Gessler.

REKLAMA

Palikot opublikował nagranie w ramach promocji swojej nowej książki – według jego wpisu w mediach społecznościowych.

REKLAMA