fot. Instagram vinnyohh

22-letni Vinny Ohh pochodzi z Los Angeles i na co dzień szokuje swoim wyglądem. Mężczyzna twierdzi, że nie jest ani mężczyzną, ani kobietą. Wydał sporą sumę pieniędzy na zabiegi medycyny estetycznej, aby wyglądać jak „bezpłciowy kosmita”. 

Vinny Ohh jest wizażystą i modelem. Ma tylko 22 lata i za sobą ponad 100 zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Wydał na nie ogromne pieniądze – 50 tys. dolarów ( około 200 tys. zł ).

22-latek chce wyglądać jak „bezpłciowy kosmita”. Wydał na zabiegi prawie 200 tys. złotych

Ohh rozpoczął swoją metamorfozę w wieku 17 lat. Klasycznie zaczął od zabiegów estetycznych z wypełniaczami. To był początek jego wielkiej przemiany.

Dzisiaj Vinny Ohh ma czarne soczewki kontaktowe. Kocha przedłużane paznokcie i nie wyobraża sobie bez nich życia. Tak samo jest w przypadku kolorowych fryzur, które zmienia bardzo często. Mimo wielu przebytych zabiegów mężczyzna nie jest usatysfakcjonowany swoim wyglądem i planuje kolejne metamorfozy.

22-letni Vinny chciał pozbyć się pępka, sutków i genitaliów. Aby tego dokonać, potrzebował ogromnej sumy pieniędzy – 160 tys. dolarów.

Chcę być bezpłciowym kosmitą. Pragnę, aby mój wygląd zewnętrzny odzwierciedlał to, co czuję w środku. Chcę być hybrydą, nie być ani kobietą, ani mężczyzną – wyznał Vinny Ohh.

Chciałem tego od 17. roku życia. Odwiedzałem lekarzy, aby dowiedzieć się, czy jest to możliwe, ale nie miałem szczęścia.

Nie chcę, aby ludzie myśleli, że próbuję zmienić się w kobietę. Mógłbym żyć bez narządów płciowych, więc dlaczego mam mieć penisa lub pochwę.

Vinny Ohh powiedział, że zaczął przygodę z zabiegami wtedy, gdy czuł się odrzucony w okresie dojrzewania. Stał się również działaczem LGBT +.

Z biegiem lat, zdałem sobie sprawę, że nie jestem gejem, bi, trans czy którąkolwiek z tych opcji, po prostu chcę być sobą.

Robię to, aby inspirować świat w określony sposób. Pragnę, aby ludzie przestali przyporządkowywać innych do ściśle określonych kategorii.

Wygląd młodego mężczyzny zwraca dużą uwagę. W związku z tym ma on zarówno przeciwników, jak i swoich zwolenników. 

Nie wyglądam prawdziwe i za to ludzie mnie kochają. Niektórzy mówią, że chcą, aby ich dzieci, były takie jak ja. Jestem inspiracją dla osób, które nie czują się akceptowane.

Mam jeden cel. Zmienić stereotypowe myślenie ludzi odnośnie ludzkich lalek. Staram się obudzić ludzi i pokazać im, że role płci w społeczeństwie nie mają znaczenia. Musimy być lepszymi ludźmi dla siebie.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę