Wykorzystywał seksualnie 6-latkę! Był czynnym policjantem!

Do sądu w Tychach wpłynął akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie. Będąc czynnym policjantem, miał dopuszczać się wykorzystywania seksualnego 6-letniej dziewczynki. Pokrzywdzona była koleżanką córki funkcjonariusza.

Prokuratura Rejonowa ustaliła, że do wykorzystywania dochodziło, gdy 6-latka odwiedzała swoją koleżankę i zostawała u niej na noc. Policjant miał grozić dziewczynce, że ją zabije, jeśli wyjawi komukolwiek to, co ją spotkało. O całym zdarzeniu dowiedziała się też matka dziewczynki. Niestety – uległa groźbom i sprawy nie zgłosiła na prokuraturę. 30-letni policjant pracował wówczas w wydziale ruchu drogowego komendy w Jaworznie. Obecnie przebywa w areszcie, jest bezrobotny.

Czytaj także:  Kamiński o wniosku Platformy o odwołanie Ziobry: To skonsoliduje PiS. Ludzie mnie pytają, czy postradaliśmy zmysły

– Byłemu policjantowi przedstawiono cztery zarzuty. Pierwszy zarzut dotyczy zgwałcenia małoletniej przy użyciu podstępu. Drugi dotyczy dopuszczenia się wobec małoletniej innej czynności seksualnej oraz doprowadzenia jej do takiej czynności. Następny zarzut dotyczy prezentowania jej treści pornograficznych. Ostatni z zarzutów dotyczy kierowania wobec małoletniej gróźb karalnych pozbawienia życia oraz wolności w celu wywarcia wpływu, aby nie informowała nikogo o tych zdarzeniach – poinformowała Monika Stalmach-Ćwikowska z Prokuratury Rejonowej w Tychach.

Czytaj także:  Kto liderem opozycji? Prowadzi Trzaskowski, ale goni go…

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.