Dwóch mężczyzn zostało skazanych przez Sąd w Niemczech w związku z największym skandalem pedofilskim po II wojnie światowej. Od 1998 do 2018 roku sprawcy wykorzystali seksualnie aż 34 dzieci! Najmłodsza ofiara miała zaledwie 3 lata, najstarsza 14.

Skazani to 56-letni Andreas V. i 34-letni Mario S. W więzieniu spędzą odpowiednio 13 i 12 lat. Po zakończeniu kary zostaną umieszczeni w zakładzie zamkniętym. Od społeczeństwa będą więc odizolowani dożywotnio.

Do wykorzystywania seksualnego nieletnich dochodziło na kempingu w Lügde w środkowych Niemczech. We wszystko zamieszany był też Heiko V. W lipcu oskarżono go o współudział w tym przestępstwie.

56-latek jest winny zgwałcenia dzieci aż 200 razy! Młodszy sprawca dopuścił się tego czynu 50 razy. Ofiarą była między innymi przybrana córka Andreasa V. Miała 6 lat. Sprawca miał ją wykorzystywać jako przynętę do zwabienia innych dzieci. CNN podało, że to 56-latek był przywódcą pedofilskiego gangu. Trudnił się on nagrywaniem gwałtów na dzieciach i sprzedażą filmów w darknecie. Takich produkcji miało powstać aż 450!

Służby zabezpieczyły 10 komputerów, 9 telefonów komórkowych, ponad 40 dysków twardych i 400 innych nośników danych. – Trudno jest wyrazić słowami, co się stało – mówiła podczas rozprawy sędzia Anne Grudda.

Społeczeństwo poruszone jest też zaniedbaniami, jakich miały dopuścić się służby. Pomimo podejrzeń o skłonności pedofilskie w 2016 roku Andreasowi V. przyznano opiekę nad przybraną córką. W sprawie zaniedbań prowadzone jest odrębne postępowanie.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna