Zdarzenie szokuje nawet najbardziej odpornych. Na nagraniu opublikowanym w sieci widać kłótnię pomiędzy dorosłym postawnym mężczyzną, a nastolatkami. W pewnym momencie wymierza on potężny cios dziewczynce, która upada na ziemię. Awantura miała miejsce w sobotę w centrum handlowym w Północnej Karolinie. 51-latka aresztowano za uderzenie 11-latki oraz napaść na dwie inne dziewczynki.

Oficjalne oskarżenie wobec Davida Stevena Bella z Black Mountain w Północnej Karolinie, to napaść na dziecko poniżej 12 lat oraz na dwie 13-latki.

Dokładne ustalenia co do przebiegu wydarzeń ciągle trwają. Departament Policji Asheville weryfikuje motywy zainicjowania bójki. Sam film pokazujący awanturę został przez świadka zdarzenia opublikowany w Internecie. Internauci emocjonalnie go komentują.

https://twitter.com/twitter/statuses/1084279257965228032

Nagranie przedstawia młode osoby i dorosłego. Słyszymy, że o coś się kłócą, a w końcu miejsce ma przepychanka między dziewczynami, a Davidem Bellem. Gdy jedna z nastolatek zostaje przez niego odepchnięta i podchodzi do mężczyzny, ten wymierza jej cios.

W pobliżu znajdował się policjant posłużcie i on dokonał aresztowania. Ofiary odmówiły jednak przewiezienia do szpitala.

Redakcja Asheville Citizen-Times podaje, że dwie zaatakowane 13-latki, już mają swoich przedstawicieli w sądzie. Natomiast na Twitterze rzeczniczka centrum handlowego Asheville Mall napisała, że służby działały natychmiastowo. Policja „rozbroiła niebezpieczną sytuację”.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę