Kolizja kolumny Rządowej z Beatą Szydło!

REKLAMA

W województwie śląskim w miejscowości Imielin doszło do kolizji rządowej kolumny. Jednym z samochodów podróżowała Beata Szydło. W wypadku nie brały udziału żadne inne pojazdy.

Kiedy przed pasami zatrzymał się samochód, aby przepuścić dziecko, w jego tył uderzyło inne auto, jak się okazało – z kolumny rządowej. Pierwszy samochód z kolumny nie zdążył wyhamować i wjechał w auto będące przed nim. Reszta pojazdów z kolumny zdążyła wyhamować.

Policja poinformowała, że w kolizji brały udział 3 samochody. Dwa z nich należały do kolumny rządowej. – Nikomu nic się nie stało. Nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Policjanci pytali, czy osoby uczestniczące w kolizji życzą sobie pomocy lekarskiej. Nie było takiego życzenia – poinformowała rzecznik policji. Na miejsce zdarzenia przyjechała policja w celu ustalenia skutków kolizji.

REKLAMA

Do zdarzenia do którego doszło odniosła się sama Beata Szydło. Jej wpis na twitterze brzmiał: „Dziękuję za troskę, wszystko ok. Była drobna stłuczka, nikomu nic się nie stało. Rozbite lampy i zderzaki. Uważajcie na drogach, bo deszcz i ślisko”.

Podziel się: