Okrutny mord wydarzył się Bolesławcu. Informacje przekazane przez portal Istotne.pl mówią o zbrodni przy ul. Kiliańskiego, gdzie młody mężczyzna przez okno wyrzucił swoje dziecko. Następnie śmiertelnie zranił kobietę, której ciało znaleziono na klatce schodowej. W domu, zgodnie z relacjami dziennikarzy, awantury nie były rzadkością.

Do policji zgłoszenie dotarło po godzinie 4:00. Na miejscu funkcjonariusze natrafili na zakrwawione ciało kobiety. Martwe dziecko leżało przed blokiem.

Domniemanego sprawcę zatrzymano, a policjanci przesłuchują teraz mieszkańców. Jak ustalono do rej pory, w domu często miały miejsce awantury.

Służby szczegółów zajścia nie podają. Wiadomo jedynie, że dwie osoby straciły życie. – Policjanci w chwili próby zatrzymania mężczyzny, zostali przez niego zaatakowani, dlatego też została użyta broń służbowa – mówi asp.szt. Anna Kublik-Rościszewska z KPP Bolesławiec.

Potwierdził to również rzecznik prasowy z prokuratury okręgowej w Jeleniej Górze. – Mogę potwierdzić, że osoba ta została postrzelona – informuje prokurator Tomasz Czułowski.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę