Wysmaruj tym toaletę
YouTube screen | Andrea Jean Cleaning

Wysmaruj tym toaletę i przykryj folią, a efekty będą spektakularne. Wnętrze wc będzie czyste jak nigdy dotąd. Ta sztuczka jest genialna, dlatego koniecznie sprawdź na czym polega.

Toaleta jest często używana i może być źródłem bakterii i brudu. Mycie toalety pomaga utrzymać ją w czystości i zdrowiu, zmniejsza rozprzestrzenianie się zarazków i zapachów oraz zwiększa komfort użytkowania. Aby uniknąć jej długiego szorowania należy zastosować rewelacyjną sztuczkę. Przeczytasz o tym w dalszej części artykułu.

Wysmaruj tym toaletę i przykryj folią. Efekty będą po kilku minutach

Przed zastosowaniem tej sztuczki warto pozbyć się wody z toalety, by jak najlepiej zadziałać. Przygotuj pastę z trzech składników, pamiętaj o założeniu rękawiczek – dłonie nie lubią kontaktu z substancjami powierzchniowo-czynnymi i mogą być w efekcie wysuszone.

Do miseczki dodaj 3 łyżki pasty do zębów, 1/4 szklanki płynu do płukania jamy ustnej i łyżkę domestosu. Całość wymieszaj i wysmaruj pastą całe wnętrze toalety pamiętając o każdym zakamarku. Zakryj folią spożywczą toaletę i opuść klapę. Pozostaw na co najmniej kilka minut, najlepiej na pół godziny lub więcej. Dzięki temu stworzysz warstwę okluzyjną, a wtedy składniki pasty lepiej i szybciej zadziałają na osady i kamień.

Sprawdź też jak wyczyścić zlew za pomocą genialnego patentu. Pisaliśmy o tym tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę