Wystarczy wrzucić to do wrzątku
fot. YouTube / simple & fast

Wystarczy wrzucić to do wrzątku. Na rezultaty nie trzeba długo czekać. Poznaj sposób, o którym wiedzą prawie sami bogacze. 

Czy kiedykolwiek myślałeś o wykorzystaniu folii aluminiowej w ten sposób? To bardzo popularny trik wśród bogaczy, którzy wcale się nim nie przechwalają. Efekty są niesamowite, dlatego dziś powinien dowiedzieć się o tym każdy.

Wystarczy wrzucić to do wrzątku. Mało kto zna ten sposób

Ta wskazówka jest bardzo przydatna, będziesz pod wrażeniem kiedy jej wypróbujesz. Polega ona na wrzuceniu folii aluminiowej do wrzątku. Wszystko to po to, aby sztućce wyglądały jak nowe – bez zarysowań, smug, zacieków. To trik, który stosują bogaci ludzie, dlatego zawsze mają nieskazitelnie czyste sztućce. Co trzeba zrobić? Sprawdź poniżej.

Folia aluminiowa nada błysku twoim sztućcom. Genialny trik

Na początku wlej do większego garnka litr wody i dodaj pół łyżki cukru oraz soli. Pomieszaj i poczekaj, aż się zagotuje. Wtedy wrzuć widelce, noże, łyżki i łyżeczki. Wrzuć od razu zwinięte kulki folii aluminiowej. Gotuj przez 10 minut, a potem odcedź. Przetrzyj sztućce suchą ściereczką. Dzięki temu patentowi będą błyszczeć jak nigdy dotąd.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę