„Naszym Zdaniem TV” to właśnie nazwa telewizji internetowej sygnowanej przez byłego kandydata na prezydenta Mariana Kowalskiego i jego małżonki. Swoje nadanie rozpoczęła dziś po południu. Jak widać jednak nie za bardzo przypadła do gustu oglądającym.

„Szanowni Państwo! Od jutra (10.09) zaczynamy nadawać na kanale Naszym Zdaniem TV. W programie omówimy istotne bieżące wydarzenia, będzie także kalendarium. Czekamy na Państwa pytania, na które będziemy odpowiadać w następnych programach. e mail [email protected]” – czytamy na facebookowym profilu „Naszym Zdaniem TV”.

Zapowiadano również godzinę nadawania programu z udziałem byłego kandydata na prezydenta. Miała to być godz. 12:00. To o jedną godzinę przed programem pastora Chojeckiego. Z tym ostatnim Kowalski do niedawna współpracował.

Ostatecznie, co prawda z półgodzinnym opóźnieniem, ale rozpoczęto nadawanie. Szybko jednak została przez internautów wytknięta mizerna jakość graficzna telewizji. Razi w oczy szczególnie sam kadr, w którym znajduje się Kowalski, a za nim widać tło bardzo tandetnie zaprezentowanego orła.

Realizacja techniczna również spotkała się z krytyką. Chodzi o oświetlenie, kadrowanie i słabą jakość dźwięku. Kompleks tych negatywów po prostu nie zachęca do oglądania.

„Kilka uwag odnośnie programu: Marian powinien siedzieć na przeciw Agaty. Światło złe,bo za ciemno. ten orzeł z tyłu to tandeta. Słaba ostrość. I tak dalej, i tak dalej…” – pisze jeden z internautów.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę