Wyszkowski atakuje: Tusk to stary oszust!

Ujawniony przez portal Onet skandal z farmą trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz krytyczne komentarze przeciwko byłemu już wiceministrowi Łukaszowi Piebiakowi wywołały kontratak ze strony działaczy i sympatyków PiS.

   

Krzysztof Wyszkowski, opozycjonista z czasów PRL i jeden z głównych propagandzistów tzw. dobrej zmiany szczególnie ostro zaatakował Donalda Tuska i prof. Andrzeja Zolla.

 

„Tusk znowu oszczerczo o »bolszewikach« w rządzie. Donek, stary oszuście, bolszewik to człowiek, który sprzeda własną ojczyznę za posadę woźnego u Niemca, więc bolszewikiem jesteś Ty!”, napisał Wyszkowski na Twitterze. Odniósł się tym samym do wtorkowego wpisu szefa Rady Europejskiej, który osoby z kierownictwa resortu sprawiedliwości  przyrównał do bolszewików.

   

Członek Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej nie oszczędził również byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego prof. Andrzeja Zolla, który na antenie TVN24 skrytykował stan praworządności w Polsce.

„Sędzia Zoll senior jest tak oburzony-otumaniony, że nie zdaje sobie sprawy z bycia używanym jako przydrożny piesek szczuty przez byle pracownicę aparatu antypolskiej propagandy. Żal człeka skądinąd dobrze zasłużonego, chorującego na starość na parcie na szkło”, oznajmił Wyszkowski na Twitterze.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News