Ujawniony przez portal Onet skandal z farmą trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz krytyczne komentarze przeciwko byłemu już wiceministrowi Łukaszowi Piebiakowi wywołały kontratak ze strony działaczy i sympatyków PiS.

Krzysztof Wyszkowski, opozycjonista z czasów PRL i jeden z głównych propagandzistów tzw. dobrej zmiany szczególnie ostro zaatakował Donalda Tuska i prof. Andrzeja Zolla.

 

„Tusk znowu oszczerczo o »bolszewikach« w rządzie. Donek, stary oszuście, bolszewik to człowiek, który sprzeda własną ojczyznę za posadę woźnego u Niemca, więc bolszewikiem jesteś Ty!”, napisał Wyszkowski na Twitterze. Odniósł się tym samym do wtorkowego wpisu szefa Rady Europejskiej, który osoby z kierownictwa resortu sprawiedliwości  przyrównał do bolszewików.

Członek Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej nie oszczędził również byłego prezesa Trybunału Konstytucyjnego prof. Andrzeja Zolla, który na antenie TVN24 skrytykował stan praworządności w Polsce.

„Sędzia Zoll senior jest tak oburzony-otumaniony, że nie zdaje sobie sprawy z bycia używanym jako przydrożny piesek szczuty przez byle pracownicę aparatu antypolskiej propagandy. Żal człeka skądinąd dobrze zasłużonego, chorującego na starość na parcie na szkło”, oznajmił Wyszkowski na Twitterze.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę