Wyszkowski o marszałku Grodzkim: Matoł, reprezentant Targowicy!

„Marszałkiem senatu jest reprezentant Targowicy. Walka o wolność trwa!”, w ten sposób Krzysztof Wyszkowski skomentował na Twitterze wybór na marszałka Senatu prof. Tomasza Grodzkiego z Koalicji Obywatelskiej. Grodzki pokonał w imiennym głosowaniu kandydata Prawa i Sprawiedliwości Stanisława Karczewskiego.

„To matoł, a właśnie na takich opiera się trwania sowietyzmu”, krytykował Grodzkiego dawny działacz opozycji w PRL a dzisiaj jeden z głównych propagandzistów PiS. Wyszkowskiemu nie spodobał się również gest zwycięstwa wykonany przez marszałka po ogłoszeniu wyników głosowania.

Czytaj także:  Polak w Holandii uratował trójkę dzieci. Niestety sam utonął

„Grodzki, marszałek od Gawłowskiego, powtarza fałszywy gest Mazowieckiego (podwójne V), premiera pod Jaruzelskim, i… słowa o Polsce”, napisał na Twitterze. „Teraz Schetyna prezentuje Grodzkiego jako pieska Totalnych. Targowica kontratakuje!”, kontynuował.

Czytaj także:  Senator Koalicji Obywatelskiej zakażony koronawirusem

Wyszkowski wezwał również społeczeństwo do pomocy w utrzymaniu władzy przez „wielkich ludzi”, w tym Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego, dzięki którym Polska znalazła się w „historycznym momencie”.

„Naprzód Polsko!”, zaapelował we wpisie na Twitterze. „Rzecz w tym, że nawet wielcy ludzie nie są w stanie samotnie obronić Polski –musimy im pomagać ze wszystkich sił, bo w demokracji głosy Targowicy liczą się tak samo, jak patriotów, a jurgieltnicy mają za sobą bogatą Zagranicę!”, podkreślił Wyszkowski.

Czytaj także:  Uwaga na silne deszcze i burze!

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.