Wyszkowski o Tusku: Targowica wzywa tę kanalię do starań o prezydenturę Polski!

„Zdrajca ukształtowany za pieniądze SB został wyszkolony na polityka europejskiego przez BND z poparciem FSB”, napisał na Twitterze o Donaldzie Tusku były opozycjonista Krzysztof Wyszkowski.

   

Wyszkowski jest jednym z najgorętszych zwolenników Prawa i Sprawiedliwości i tzw. dobrej zmiany i – podobnie jak m.in. Andrzej Gwiazda – niezwykle często w swoich wpisach na portalach społecznościowych bezpardonowo atakuje szefa Rady Europejskiej, byłego prezydenta Lecha Wałęsę oraz antypisowską opozycję.

   

Dawny działacz Wolnych Związków Zawodowych z czasów PRL nawiązał też we wpisie do zapowiadanego przez Tuska powrotu do krajowej polityki i możliwego startu w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. „Teraz Targowica wzywa tę kanalię do starań o prezydenturę Polski”, oznajmia Wyszkowski.

Zwolennik partii Kaczyńskiego jest pewien, że na byłego premiera i lidera Platformy Obywatelskiej nikt nie czeka z otwartymi rękami. „Próżne nadzieje, bo już nikt nie nasłuchuje »chrzęstu gąsienic nadjeżdżających sowieckich czołgów«”, puentuje wpis Wyszkowski.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News