Wyszoruj tym drzwiczki piekarnika
YouTube screen | Andrea Jean Cleaning

Wyszoruj tym drzwiczki piekarnika, a będą wyglądać jak nowe. Poznaj genialny patent czyszczący, którego warto znać. 

Piekarnik jest nieodłącznym elementem wyposażenia kuchni. Jego czyszczenie jest bardzo ważne, by posłużył nam na bardzo długo i jednocześnie zachwycał wyglądem. Niestety wiele osób pomija pewien element podczas sprzątania. A mianowicie chodzi tutaj o drzwiczki piekarnika. Zapominając o nich po jakimś czasie zabrudzenia będą tak duże, że nie będzie przez nie nic widać. Poznaj genialny patent na idealnie czyste drzwiczki w kilka minut.

Wyszoruj tym drzwiczki piekarnika. Niezwykle skuteczny patent

Zabrudzenia na drzwiczkach piekarnika są trudne do usunięcia, zwłaszcza jeśli nie czyściliśmy ich regularnie. Wtedy osad z tłuszczu tak łatwo nie rozpuści się za jednym razem, dlatego trzeba zastosować najpierw genialny patent.

Polega on na użyciu żyletki. Załóż najpierw rękawiczki, a potem spryskaj drzwiczki ciepłą wodą z dodatkiem płynu do naczyń. Żyletką ścieraj zabrudzenia – delikatnie, ale stanowczym ruchem. Gdy pozbędziesz się całego zabrudzenia to wystarczy gąbką umyć drzwiczki płynem z wodą. To najbardziej skuteczny patent, dzięki niemu twój piekarnik znów będzie błyszczeć jak nowy.

Sprawdź też genialny sposób na czysty ruszt kuchenki – można zrobić to w kilka minut. Pisaliśmy o tym tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę