Wyszoruj tym płytę indukcyjną
YouTube screen | GlassPolishShop | DIYr

Wyszoruj tym płytę indukcyjną, a będziesz zaskoczony tym co zobaczysz. Rysy znikną w błyskawicznym tempie, a płyta znów będzie jak nowa.

Płyta indukcyjna to coraz częściej spotykana w kuchni kuchenka. Wykorzystuje ogrzewanie indukcyjne do bezpośredniego podgrzewania naczynia do gotowania, w przeciwieństwie do przenoszenia ciepła z cewek elektrycznych lub spalania gazu. Zapewnia precyzyjną kontrolę temperatury i jest energooszczędna. Ale z czasem użytkowania mogą pojawić się na niej zadrapania, rysy. Wygląda to bardzo nieestetycznie, ale na szczęście jest na to magiczny wręcz sposób! Sprawdź na czym polega i wypróbuj, a twoja indukcja będzie jak nowa.

Wyszoruj tym płytę indukcyjną. Pozbędziesz się rys w mgnieniu oka

Rysy na płycie indukcyjnej psują wygląd całej kuchni. Ale na szczęście można zastosować genialny trik za grosze! Czy słyszałeś o magicznej gąbce? Jeśli nie to koniecznie musisz ją poznać. Magiczna gąbka to rewelacyjny produkt do czyszczenia wielu różnych powierzchni. Kupisz ją tutaj. Jej materiał rewelacyjnie poleruje i sprawia, że większość sprzętów – nie tylko płyta indukcyjna – wyglądają znów jak nowe.

Przed użyciem gąbki, przygotuj mieszankę z 1 łyżki sody oczyszczonej oraz 1 łyżki płynu do naczyń. Wysmaruj tym płytę indukcyjną, następnie za pomocą magicznej gąbki dokładnie wyszoruj ją i wypoleruj rysy. Potem wystarczy przetrzeć indukcję ściereczką z mikrofibry i gotowe. Dzięki temu rysy znikną, a kuchenka będzie zachwycać wyglądem.

Sprawdź też jak wyczyścić kuchenkę gazową. Pisaliśmy o tym rewelacyjnym triku tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę