Wyznaczono datę i miejsce pogrzebu Kory

REKLAMA

Wokalistka zespołu Maanam zmarła w sobotę 28 lipca w swoim domu na Roztoczu. Śmierć Kory opłakują najbliżsi, przyjaciele i fani.

W oficjalnym komunikacie męża Kory czytamy, że pogrzeb wokalistki odbędzie się 8 sierpnia w Warszawie. „Pożegnanie naszej ukochanej Kory odbędzie się 08.08.2018 (środa) o godzinie 11 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie”.

REKLAMA

Śmierć Olgi Jackowskiej poruszyła wiele osób. Kora posiadała ogromny talent, szczerość i bezkompromisowość. Mimo problemów ze zdrowiem, walczyła i tworzyła dalej.

Podziękowano również wszystkim, którzy wspierali Korę w ostatnich chwilach jej życia. „Kora przez ostatni miesiąc była w otoczeniu rodziny, przyjaciół oraz wspaniałej opiekunki Magdy Klorek w naszym domu w Bliżowie. Miesiąc temu wzięła ostatnią chemię w Szpitalu Jana Pawła 2 w Zamościu. Dziękujemy pani ordynator Teresie Sosnowskiej i wspaniałej ekipie medycznej ze szpitala. Serdecznie dziękujemy też zamoyskiemu hospicjum domowemu i oddziałowi paliatywnemu w Zamościu. Dziękuję również Ani Pakule ze wsi Szewnia Dolna za pomoc” – czytamy na Facebooku.

Na końcu komunikatu mąż Kory napisał, że wokalistka do końca wierna była „religii słońca, wiatru i kwiatów”. „Moja żona do końca była wierna religii słońca, wiatru i kwiatów. Nie przyjęła ostatniego namaszczenia” – poinformował.

REKLAMA

Udostępnij: