Norbert Kaczmarczyk – ponieważ o nim mowa – zdecydował się opuścić obóz Pawła Kukiza i przejść do partii Prawo i Sprawiedliwość. Swoją decyzję argumentuje tym, że chce pracować dla ludzi i to właśnie Jarosław Kaczyński najlepiej tę misję rozumie.

Do partii Kukiz’15 należy od 2015 roku. Jest dziennikarzem, rolnikiem oraz samorządowcem. Właśnie ogłosił, że zmienia ugrupowanie. Od teraz będzie w partii Prawo i Sprawiedliwość. Chce służyć ludziom i to właśnie praca dla ludzi była zawsze dla niego najważniejsza. – Tę misję doskonale rozumie prezes Jarosław Kaczyński. Właśnie w taki sposób działa Prawo i Sprawiedliwość. Wystarczy w tym względzie wspomnieć szereg działań podjętych od początku kadencji. Opowiedziałem się za licznymi programami i ustawami wspierającymi Polaków, polskie rodziny i naszą ojczyznę – podkreślił polityk.

Kaczmarczyk zaznaczył także, że w jesiennych wyborach wystartuje z listy PiS w okręgu tarnowskim. Jego zdaniem partia ta cieszy się tam dużym powodzeniem dzięki swojej ciężkiej pracy. – Chcę być i wiem, że będę wartością dodaną. Jako głos młodego pokolenia. Jako reprezentant poglądów prawicowych – propolskich. Jako rolnik znający trud pracy na roli. Jako osoba zawsze wspierająca rodzinę i kultywująca tradycyjne wartości. Jako człowiek, który nie obawia się konkretnej pracy w Sejmie oraz w terenie – dodał.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę