Za tymi zabawkami koty szaleją

Za tymi zabawkami koty szaleją! Każdy właściciel kota powinien przygotować coś specjalnego dla swojego kociaka. Do stworzenia tych fenomenalnych zabawek nie potrzebujesz dużej ilości materiałów. Są proste w wykonaniu, a koty za nimi szaleją. Sprawdźcie co można przygotować mając pod ręką kilka łatwo dostępnych materiałów. Wasze koty na pewno będą wniebowzięte!

Ten pomysł na zabawki dla kota jest łatwy w wykonaniu, nie potrzebujesz wielu materiałów. Może nawet znajdziesz je w domu. Sprawdź co możesz wyczarować, żeby zadowolić swojego zwierzaka. Być może odwdzięczy ci się słodkim mruczeniem.

Za tymi zabawkami koty szaleją – zrób je samodzielnie

Za tymi zabawkami koty szaleją

Mysz dla kota

Żeby zrobić  mysz dla kota potrzebujemy jajka ze styropianu i kolorowe piórka. Przyda się też czarny mazak i klej na gorąco. Na jajkach ze styropianu narysuj myszce oczy, nos i uszy. Piórka przyklej do jajka. Wasze zwierzątko doceni waszą pracę i będzie świetnie się myszką bawić, aby dać wam do zrozumienia, że jesteście cudowni.

Zabawka z rolek po papierze toaletowym

Potrzebujesz kilku rolek po papierze toaletowym i kleju na gorąco. Rolki po papierze toaletowym trzeba skleić ze sobą tworząc wieżę. Następnie włóż do rolek ulubione smakołyki swojego kota. Zrób sobie kawę, usiądź wygodnie i obserwuj swojego kota, który na pewno będzie bardzo zainteresowany nową zabawką, która ma w sobie mnóstwo dobroci-smakołyków!

Zabawka dla kota ze skarpetki

Czas spędzany z kotem to też okazja, żeby wykorzystać jedną osamotnioną skarpetkę, bo druga do pary zgubiła się w pralce. Trzeba wypchać skarpetkę szeleszczącym materiałem, papieru pakowego, można też dodać trochę kocimiętki lub waleriany. Mocno zawiąż otwór skarpetki. Teraz zaprezentuj zabawkę swojemu kotu! Zabawka jest na tyle duża, że będzie w sam raz dla kotków, które lubią kopać zabawki tylnymi łapami.

Zabawki gotowe, więc bawcie się dobrze!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę