Zaatakowano ojca posła Dominika Tarczyńskiego! Opluto go i wyzwano od „pisiorów”!

– Mój ojciec został publicznie znieważony w centrum miasteczka, z którego pochodzę. Został opluty i jako ojciec „pisiora” i wyzwany od „pisiorów”. Jest teraz na policji i składa zawiadomienie do prokuratury poprzez policję o przestępstwie znieważenia – powiedział poseł PiS Dominik Tarczyński w rozmowie z portalem DoRzeczy.pl.

Jak ujawnił parlamentarzysta, jego rodzice już wcześniej byli obiektem ataków.

Czytaj także:  Wyszkowski o prezydent Dulkiewicz i europosłance Adamowicz: Na ulice wychodzą demonstranci, ale wychodzą też ulicznice

– To były wpisy internetowe, które wprost mówiły, że moi rodzice zostaną zamordowani. To dzieje się, odkąd zostałem posłem. Staram się nie robić z siebie ofiary, ale po prostu obawiam się o ich życie – stwierdził Tarczyński.

Poseł PiS poinformował, że osobą, która zaatakowała jego ojca jest kryminalista, który odsiedział kilka wyroków w więzieniu w związku z handlem narkotykami.

Czytaj także:  Kto liderem opozycji? Prowadzi Trzaskowski, ale goni go…

– Jestem przerażony tym, w jaki sposób są traktowani moi rodzice. To nie chodzi o to, że są rodzicami polityka, ale chodzi o to, że to ludzie, którzy absolutnie nie biorą udziału w polityce, a są publicznie atakowani przy świadkach – wyznał parlamentarzysta.

Dominik Tarczyński w 2015 roku został posłem na Sejm RP. W ostatnich wyborach do Parlamentu Europejskiego zdobył mandat europosła, ale będzie mógł go objąć dopiero w chwili wyjścia z Unii Europejskiej Wielkiej Brytanii.

Czytaj także:  Hołownia zbiera śmieci. Podczas godzinnego spaceru po lesie znalazł ponad 50 kg odpadów

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.