Zabił jelenia i kontakt się z nim urwał! Ciało myśliwego znaleziono przy zdobyczy!

Rezultaty poszukiwania myśliwego, z którym utracono kontakt telefoniczny okazały się tragiczne. Mężczyzna polował na obszarze miejscowości Ogonki nieopodal Zdunowic (gmina Sulęczyno). Ciało mężczyzny leżało przy upolowanym przez niego wcześniej jeleniu.

Dla tego myśliwego to była wyprawa na polowanie jak wiele innych. Serwis Kartuzy.info poinformował, że mężczyzna wykonał wieczorem połączenie telefoniczne do brata, aby się pochwalić, że upolował jelenia. Potem jednak, około godziny 22, bliscy nie mogli się z nim skontaktować. Po kolejnych próbach postanowili go poszukać brat i syn.

Niestety, odnaleźli jego ciało. Zwłoki leżały przy martwym jeleniu – wcześniejszej zdobyczy myśliwskiej mężczyzny. Sprawa śmierci jest teraz badania przez Prokuraturę Rejonową w Kartuzach.

Czytaj także:  Prezydent Duda o drożyźnie: Ceny rosną tylko przejściowo i już zaczynają spadać

Zlecono już sekcję zwłok, ale prokurator w rozmowie z Kartuzy.info wstępnie wykluczył udział osób trzecich. Całkiem możliwe, że myśliwy zmarł z przyczyn naturalnych, bo chorował na serce. Ostateczna przyczyna zgonu podana jednak będzie przez prokuratora po zapoznaniu się z wynikami sekcji zwłok.


Komentarze