22-letni Jakub A. upozorował gwałt? Szokujące fakty w sprawie zabójstwa 10-latki z Mrowin! (WIDEO)

REKLAMA

Prawdopodobnie jutro do sądu wpłynie wniosek o tymczasowego aresztowanie 22-latka podejrzanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin na Dolnym Śląsku. Mężczyzna w nocy usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

– Podejrzany przyznał się do winy – poinformował rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Ciarka. Zdaniem policji, mężczyzna działał sam. Prokuratura nie potwierdza jednak informacji przekazanych przez rzecznika policji.

REKLAMA

REKLAMA

Śledczy wciąż nie zdradzają imienia podejrzanego ani nie podają nazwy miejscowości, w której mieszka. „Gazeta Wrocławska” podała jednak, że domniemamy zabójca dziewczynki to Jakub A. i mieszkaniec wrocławskich Partynic.

Jak ujawnił prokurator Mariusz Pindera w rozmowie z Onetem, śledczy przeprowadzili już wizję lokalną z udziałem 22-latka. Mężczyzna został zatrzymany w niedzielę, trzy dni po zamordowaniu dziewczynki. Nieoficjalnie mówi się, że 22-latek znał matkę Kristiny i był w niej zakochany.

Zdaniem policji domniemany sprawca tak zaplanował zbrodnię, by skierować śledczych na fałszywe tory. W związku z tym w taki sposób porzucił ciało dziewczynki, by upozorować napaść i zabójstwo dokonane przez pedofila.

Udostępnij: