Twarz uśmiechniętego wandala to rzeczywiście rzadkość, ale z taką sytuacją mieliśmy do czynienia w Bydgoszczy. Tu właśnie na jednym z parkingów zniszczono windę. Z uwagi na bezczelność mężczyzny, który dokonał zniszczenia, policjanci zdecydowali się opublikować wizerunek podejrzanego.

Do aktu wandalizmu doszło 13 października w nocy. Na parkingu przy ul. J. Kazimierza 6 około godz. 01:45 nieznany młody mężczyzna miał uszkodzić linkę, która mocuje windę. Uśmiechnięty na opublikowanym przez policję zdjęciu wandal dopchnął z dużą siłą drzwi szybowe powodując zniszczenie.

Według szacunków, straty jakie poniesiono to 2,3 tys. zł. Mężczyzna w momencie swojego destrukcyjnego czynu miał na sobie niebieską kurtkę. Poszukiwania nadzorują funkcjonariusze z Komisariatu Policji Bydgoszcz Szwederowo.

Policjanci proszą o pomoc każdego, kto może mieć jakiekolwiek informacje o poszukiwanym mężczyźnie. Jeśli chcesz je przekazać policji prosimy o kontakt z komisariatem w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 19. Można także zadzwonić pod numer 52-525-52-17, a przez całą dobę pod numery: 52-525-52-69 lub 112.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę