Tragedia w Kowali. 51-latka wciągnięta pod podwozie auta. Potrącił ją pijany mężczyzna w czasie grilla
fot. Pixabay

Kolejna tragedia w czasie tegorocznej majówki! W miejscowości Kowala, w woj. świętokrzyskim doszło do dramatycznego wypadku, w którym ranna została kobieta. W czasie wspólnego grilla jeden z uczestników zabawy ruszył autem, a następnie potrącił 51-latkę w taki sposób, że jej ciało znalazło się pod podwoziem samochodu! Kobieta była reanimowana.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 1 maja, w miejscowości Kowala. Na tamtejszej prywatnej posesji odbywał się majówkowy grill. W spotkaniu brali udział dwaj mężczyźni w wieku 52 i 37 lat oraz jedna kobieta w wieku 51 lat – podaje portal „echodnia.eu”. W pewnym momencie doszło do przerażającego wypadku!

52-latek wsiadł za kierownicę samochodu i ruszył, uderzając w 52-letnią kobietę. W wyniku potrącenia poszkodowana znalazła się pod podwoziem pojazdu! Mężczyzna błyskawicznie wyskoczył z auta, aby wezwać pomoc.

Koszmarny wypadek w Świętokrzyskim. Kobieta wciągnięta pod samochód w czasie majówkowego grilla

Na miejscu pojawili się strażacy z lokalnej jednostki. Nieprzytomna kobieta została wyciągnięta spod pojazdu. Strażacy przystąpili następnie do akcji reanimacyjnej. Na szczęście udało się przywrócić funkcje życiowe 51-latki, jednak kobieta nadal wymagała hospitalizacji. W stanie ciężkim trafiła do szpitala.

„Ustalamy, jak to się stało, że samochód potrącił kobietę” – powiedział członek zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, młodszy aspirant Maciej Ślusarczyk, cytowany przez „Fakt”.

Według wstępnych informacji, przekazanych przez funkcjonariuszy, 52-latek, który wsiadł za kierownicę auta był pod wpływem alkoholu – miał we krwi 2 promile. Podobnie było w przypadku drugiego, 37-letniego mężczyzny, który jednak bezpośrednio nie uczestniczył w wypadku.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę