Zandberg o Kukizie: „Zachował się jak podpity chamuś spod monopolowego!”

W obronie posła Kukiz’15 Marka Jakubiaka, którego działaczka partii Razem Justyna Samolińska oskarżyła o molestowanie seksualne, stanął jego partyjny przełożony Paweł Kukiz.

Lider Kukiz’15 napisał na Facebooku, że Samolińska ma jakąś obsesję lub chciała zaistnieć, oskarżając posła Jakubiaka o molestowanie. „Ja rozumiem, że Wy, prawdziwi komuniści, macie dziś problem ze zbokami na lewicy (Jakub Dymek z »Krytyki Politycznej« i Wybieralski z Agory) ale – bez przesady”, stwierdził Kukiz na swoim profilu.

Czytaj także:  Fatalny sondaż dla rządu. Tak źle jeszcze nie było

Do sprawy odniósł się też lider Razem Adrian Zandberg. Jak stwierdził „panowie z polskiej prawicy lubią pozować na obrońców kobiet. Często twierdzą, że są obyczajowymi konserwatystami”. Podkreślił przy tym, że był przekonany, że z posłem Jakubiakiem zostanie przeprowadzona przynajmniej jakaś rozmowa wychowawcza.

Tak się jednak nie stało, więc Zandberg na Facebooku zaatakował lidera Kukiz’15. „Paweł Kukiz zachował się jak podpity chamuś spod monopolowego. Korzystając ze swojej popularności, opublikował zdjęcia Justyny opatrzone żenującym komentarzem. Zachęcił w ten sposób swoich sympatyków do wylania wiader obrzydliwości. Nie mam słów na chamstwo Pawła Kukiza. Nikt przyzwoity nie powinien mu podawać ręki. Współczuję wszystkim kobietom, z którymi się styka ten buc”, podkreślił.

Justyna Samolińska napisała tekst, w którym wspomniała o – delikatnie rzecz ujmując – niestosownym zachowaniu i…

Opublikowany przez Adrian Zandberg Wtorek, 28 listopada 2017