Poseł niezrzeszony Jacek Wilk zamieścił na Twitterze wpis, w którym nie przebierając w słowach, skrytykował związkowców z Solidarności za ich plan dalszego ograniczania handlu w niedzielę. Na jego post zareagował szef związku Piotr Duda, który odpowiedział parlamentarzyście dość mocnym i jednocześnie obraźliwym komentarzem.

„Tak związkowe su…syny, które poza byciem wiecznymi działaczami, często niemal nigdzie nie pracowały, »pomagają« naszemu handlowi, czyli małym i średnim przedsiębiorcom. A niech idą burżuje na bezrobocie – cóż związkowych su…ynów obchodzi los tysięcy polskich MiŚów i ich rodzin”, napisał Wilk, odnosząc się do informacji, że z powodu zakazu handlu w niedziele ucierpią małe sklepy i w tym roku zniknie ich łącznie około 15 tysięcy.

Na ten komentarz posła natychmiast zareagował Piotr Duda. „Zapłacisz za te słowa, chamie!”, napisał na Twitterze. Lider Solidarności nie dodał jednak, czy zamierza skierować sprawę do sądu, czy też będzie dochodził sprawiedliwości w inny sposób.

Na tweet Piotra Dudy Jacek Wilk nie odpowiedział, tylko skasował swój wpis.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę