Zawiń klamkę w folię aluminiową
fot. ShareInfo

Zawiń klamkę w folię aluminiową – to trik, który niedawno pojawił się w social mediach. W jakim celu zawija się klamkę w folię? Będziesz zaskoczony tym trikiem. 

Folia aluminiowa znajduje swoje zastosowanie zazwyczaj w kuchni. Służy do opakowywania jedzenia i do pieczenia różnych dań, ale okazuje się, że można ją wykorzystać zupełnie w innym celu. Sprawdź, a być może zechcesz wypróbować tego patentu.

Zawiń klamkę w folię aluminiową – ten patent musi poznać każdy

Ten trik jest bardzo pomocny dla osób, które mieszkają same w domu. Często zdarzają się próby włamań, dlatego warto przechytrzyć złodzieja i wykorzystać w tym celu folię aluminiową. Jest ona delikatna, dlatego łatwo zostawić na niej ślady. O co dokładnie chodzi w tym sposobie?

Gdy zawiniesz klamkę od drzwi folią aluminiową, możesz łatwo sprawdzić czy ktoś nie próbował włamać się lub majstrować przy twoim mieszkaniu. Wtedy folia pogniecie się albo nawet uszkodzi. Ten sposób sprawi, że będziesz bardziej czujny na tego typu sprawy. Oprócz pozostawiania śladów, można dostrzec także inne sygnały próby włamania, a mianowicie szelest folii – kiedy go usłyszysz, będziesz wiedzieć, że ktoś jest obok twojego wejścia do mieszkania i będziesz mógł szybko zareagować.

Klamka owinięta folią to niecodzienny widok, dlatego skutecznie może też odstraszyć potencjalnych włamywaczy, którzy często szukają okazji i bacznie obserwują teren zanim zdecydują się na wejście do czyjegoś mieszkania.

Ten paten powinien znać każdy, jest banalnie prosty i może okazać się bardzo skuteczny. Warto o nim pamiętać, zwłaszcza gdy nie ma monitoringu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę