– Zawsze byliśmy wiarygodni, tym razem też to potwierdzimy; człowiek, który ma puste kieszenie wolny nie jest, my te kieszenie wypełniamy – mówi Jarosław Kaczyński w spocie, który w czwartek zamieszczono w internecie.

Prezes PiS następnie wymienia nowe propozycje programowe partii rządzącej, w tym wypłatę od 1 lipca 500 zł na pierwsze dziecko, trzynastej emerytury dla seniorów, zniesienie podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia oraz przywrócenie połączeń autobusowych PKS.

W materiale, który pojawił się na oficjalnych kontach PiS w mediach społecznościowych, zaprezentowano także wypowiedzi premiera Mateusza Morawieckiego z sobotniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości. W spocie widać też fragmenty nagrań z objazdu szefa rządu po kraju i spotkań z wiwatującymi na jego cześć wyborcami.

– Druga kadencja pozwoli realizować nasz plan, pozwoli zachować ten kierunek, ku wolności, ku równości, sprawiedliwości, praworządności. To są nasze dewizy – zapewnia w spocie Morawiecki i dodaje: – Nasza droga do Europy jest drogą poprzez wzrost zasobności portfeli, spadek bezrobocia, wzrost wynagrodzeń Polaków i najszybszy wzrost gospodarczy.

W końcówce filmu Morawiecki deklaruje, że politycy partii rządzącej są słowni i kompetentni.

– Udowodniliśmy, że potrafimy, że wiemy jak rozwijać Polskę dla dobra obywateli, wszystkich obywateli. Na pewno tego słowa dotrzymamy – przekonuje Polaków premier.

https://www.facebook.com/pisorgpl/videos/809740272695024/


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę