Zbigniew Zamachowski
fot. Youtube / tvnpl

Monika oraz Zbigniew Zamachowscy zostali rozdzieleni. Jak podaje „Super Express”, aktor walczy z chorobą, i chwilowo jego stan jest poważny. Z tego powodu Zbigniew wyprowadził się z domu i zamieszkał w swojej kawalerce, a opiekuńcza małżonka bardzo wspiera go w chorobie.

Zgodnie z informacjami podanymi przez „Super Express”, spostrzegawczy internauci zauważyli, że Monika Zamachowska od niedawna wszędzie pojawia się bez męża. Ponadto od paru dni prawdopodobnie nie mieszkają już razem w ich wspólnym mieszkaniu na Żoliborzu. Okazuje się, że winowajcą całej tej sytuacji jest koronawirus, którym zaraził się artysta.

Dziennik podaje, że stan Zamachowskiego jest bardzo poważny, ale na szczęście aktor nie wymaga hospitalizacji. Wiadomo tylko, że ma 39-stopniową gorączkę. Aby nie narażać swoich bliskich na zakażenie, zdecydował, że wyprowadzić na pewien czas z mieszkania. Jego kawalerka, w której teraz mieszka służy mu na co dzień za biuro. Mieszkanie nie jest duże, ale za to bardzo przytulne. Czasami Zbigniew zaszywa się tam, aby móc spokojnie popracować, a czasem zrelaksować się – słuchając ulubionej muzyki albo przygotować się do nowej roli.

Troskliwa żona pomaga mu przetrwać ten trudny okres. Każdego dnia dostarcza mu posiłki oraz czyste ubrania, które musi zostawiać obok drzwi. Zbigniew Zamachowski mierzy się z chorobą w izolacji, a Monika bardzo za nim tęskni. Chciałaby go wreszcie ujrzeć i przytulić. Dziennikarka sama przyznała:

,,Rzeczywiście, mąż nie czuje się najlepiej. Ma wysoką gorączkę, a ja staram się mu pomagać, wożę jedzenie” – czytamy na stronie „Super Expressu”.

Dziennik ujawnił też, że kilka dni temu Monika zrobiła test na COVID-19. Na szczęście wynik okazał się ujemny.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę