Ziemkiewicz: Trzaskowski to zwykły kłamca

– Nigdy nie miałem wątpliwości, że Rafał Trzaskowski to zwykły kłamca – powiedział w TV Republika Rafał Ziemkiewicz. Prawicowy publicysta skomentował w ten sposób zdjęcie z porządku obrad ostatniej sesji Rady Miasta Warszawy projektu uchwały radnych PiS na temat ustanowienia ulicy Lecha Kaczyńskiego w miejsce obecnej Alei Armii Ludowej.

Ziemkiewicz przypomniał, że Trzaskowski w czasie prezydenckiej kampanii wyborczej obiecał nadanie jednej z ulic w stolicy imienia Kaczyńskiego.

Czytaj także:  Bielan: Moje dzieci uwielbiają Kaczyńskiego. Malują prezesowi laurki z kotkami

– Teraz pytany, kiedy będzie ta ulica, powiedział, że jak złoży inicjatywę, to wtedy powie. Ponieważ nie złożył, zrobiło to Prawo i Sprawiedliwość. PO natychmiast ten wniosek odrzuciła, argumentując, że Armia Ludowa zasługuje na swoją ulicę – powiedział Ziemkiewicz.

Według publicysty prezydent Warszawy tym samym „w rankingu kłamców niedbających nawet o zachowanie pozorów jest tuż obok Roberta Biedronia, może go nawet już wyprzedził”. Dziennikarz nawiązał w ten sposób do obietnic eurodeputowanego Lewicy, że nigdy nie opuści Słupska – którego był prezydentem – i nie przyjmie mandatu europosła.

Czytaj także:  Cejrowski: Jeśli wybory wygra Biden, USA zamienią się w marksistowskie piekło

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.