REKLAMA

Fot. Facebook.com/MinisterstwoSprawiedliwosci

Wskutek problemów zdrowotnych Zbigniew Ziobro tymczasowo wycofał się z polityki. Jego znajomy Tadeusz Cymański wypowiedział się na jego temat. Przyznał, że w dalszym ciągu utrzymuje z nim relacje osobiste.

REKLAMA

Według ostatnich doniesień, lider Suwerennej Polski walczy z nowotworem złośliwym. Całą sprawą mocno zaniepokojony jest Tadeusz Cymański, który do niedawna sam walczył z poważną chorobą nowotworową. Teraz oznajmił, że trzyma kciuki za Zbigniewa Ziobro.

– Jestem całym sercem za Zbyszkiem. To doświadczenie jest trudne i ponure, ale wszyscy czekamy na jego powrót. Nikt nie myśli inaczej. Nie jesteśmy już w jednej partii, ale to nic nie zmienia w naszych relacjach osobistych – powiedział Cymański w rozmowie z dziennikiem „Super Express”.

REKLAMA

W dalszej części wypowiedzi Cymański przypomniał czas, w którym sam walczył z chorobą. – W takich momentach wszystkie nasze plany i zamierzenia, także te polityczne, stają się tylko nędznym dodatkiem. Liczy się tylko wsparcie rodziny i znajomych – przekazał był poseł i eurodeputowany.

Suwerenna Polska również oficjalnie poinformowała o przerwie Ziobro. – Odpowiadając na liczne pytania, pragniemy poinformować, że w związku z tymczasową nieobecnością, wynikającą z przyczyn zdrowotnych, w najbliższym czasie pracami partii kierować będzie Prezydium, któremu przewodniczyć będzie, w zastępstwie Zbigniewa Ziobro – Patryk Jaki – oznajmiono na platformie X.

REKLAMA

REKLAMA