Wizerunek poszukiwanego mężczyzny został opublikowany przez policję z woj. lubelskiego. Złodziej najwidoczniej nie był świadomy tego, że jego twarz jest rejestrowana przez monitoring sklepowy. Rabuś jest poszukiwany przez policjantów z Janowa Lubelskiego za przywłaszczenie sobie produktów ze sklepu z perfumami.

Miłośnik aromatów zdecydował się na „skok” na jeden z punktów handlowych w Janowie Lubelskim 2-go października. Jak gdyby nigdy nic przekroczył próg sklepu i włożył sobie do torby kilka opakowań wartościowych perfum. Pracownica próbowała uniemożliwić mu ucieczkę, ale ją odepchnął i oddalił się w nieznanym kierunku.

Policja analizowała zapis monitoringu, ale jak na razie dane osobowe sprawcy nie zostały ustalone. Zapadła więc decyzja o publikacji jego wizerunku. Skradzione perfumy wyceniono na ponad 2 tysiące złotych.

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek informacje o tożsamości albo miejscu pobytu poszukiwanego, powinien zawiadomić policję. Można to zrobić kontaktując się z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Janowie Lubelskim. Nr. tel. (15) 871-02-10 lub do Wydziału Kryminalnego tel. (15) 871-02-47.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna