Powszechnie w Polsce lubiany kabareciarz Mariusz Kałamaga, znany z kabaretu Łowcy. B opublikował film z niecenzuralnymi słowami skierowanymi bezpośrednio do członka rządu. Chodzi Annę Zalewską kierującą Ministerstwem Edukacji Narodowej. Pod jej adresem padły wulgarne słowa, a przyczyną jest plecak jego dziecka – waży prawie 7 kilogramów.

Film poruszył wielu użytkowników mediów społecznościowych. Komik pokazał w materiale video jak ciężki plecak musi nosić do szkoły jego 11-letani córka.

„Plecak mojej 11 letniej córki waży!!!!!!!!!!!! 6,7 kg !!!!!!!!!!!!!!!!! BEZ picia, śniadania nie wspomnę o butach na wf i stroju!!!!” – pisze na profilu Facebookowym Kałamaga.

Kabareciarz i prezenter radiowy nie przebierał w słowach. „Pani minister Zalewska, niech się pani pier*****e w łeb i weźmie te plecaki sama” – powiedział. „Najlepiej niech wasze limuzyny zamiast wozić wasze d****a, wożą dzieciakom te plecaki i ich do szkoły. Pozdrawiam”.

https://www.facebook.com/MariuszKalamaga/videos/282334379256209/

Kolejny materiał audiowizualny zamieścił jeszcze tego samego dnia. Zawiera pewne poprawki merytoryczne, ale jest równie dosadny.

„Chciałbym publicznie przeprosić Panią Annę Zalewską te słowa nie miały Pani urazić jako osoby. Nie przepraszam jednak żadnego z ministrów edukacji narodowej, ani obecnie panującego ani ŻADNYCH poprzedników. NADAL UWAŻAM ŻE POWINNIŚCIE SIĘ PUKNĄĆ w GŁOWY”.

https://www.facebook.com/MariuszKalamaga/videos/540151566398679/


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę