fot. Pixabay

Była partnerka znanego piłkarza Manchesteru United oskarżyła 20-latka o pobicie i gwałt. W ramach materiału dowodowego przedstawiła zdjęcia siniaków oraz nagrania, na których słychać, jak piłkarz zmusza ją do seksu. Co ciekawe, po tym jak rzekoma ofiara upubliczniła dowody na Instagramie, jej profil został „wyczyszczony”. Zniknęły nie tylko same dowody, ale i poprzednie zdjęcia kobiety – przekazał polsatnews.pl.

Harriet Robson, była partnerka Masona Greenwooda, oskarżyła piłkarza o pobicie i gwałt na niej. Na swoim profilu Instagram opublikowała zdjęcia siniaków oraz filmy i nagrania audio z domowych awantur. Po kilku godzinach z profilu zniknęły materiały obciążające piłkarza oraz wcześniejsze zdjęcia Robson.

Robson twierdzi, że 20-latek bił ją i zmuszał do seksu. Dowodem na to mają być nagrania, które opublikowała na Instagramie.

Klub, w którym gra zawodnik, Manchester United błyskawicznie opublikował oświadczenie w sprawie rzekomych przestępstw, dokonywanych przez ich piłkarza.

„Jesteśmy świadomi powagi oskarżeń, opublikowanych w mediach społecznościowych. Nie będziemy ich komentować, dopóki wszystkie fakty nie zostaną ustalone. Manchester United nie toleruje żadnej formy przemocy” – napisał klub z Manchesteru.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę