W Polsce dojdzie do zamachu na ważnego polityka? Jackowski uważa, że to odbije się na sytuacji globalnej
fot. YouTube

Jackowski przepowiada zamach w Polsce! Słynny człuchowski jasnowidz po chwili ciszy znów powraca, aby odsłonić przed nami tajemnice przyszłości. Jego nowa wizja – jak to zwykle bywa – nie napawa optymizmem. Tym razem w Polsce ma się wydarzyć sytuacja, którą ze wstrzymanym oddechem będzie obserwował cały świat. Zdaniem profety dojdzie do zamach na ważnego polityka.

Krzysztof Jackowski znów bez ogródek mówi o tym, co ma nas spotkać w przyszłości. Wielu ludzi uważa, że jasnowidz z Człuchowa ma prawdziwy dar przepowiadania. Największe sukcesy Jackowski miał odnosić jednak w odnajdywaniu ciał zaginionych osób – co skrzętnie dokumentuje na swojej stronie internetowej. Jasnowidz ma także swoich przeciwników, którzy uważają, że rzadko kiedy jego wizje się sprawdzają, a on sam jest bardziej „czarnowidzem”, niż jasnowidzem. Czy kolejna wizja się sprawdzi?

Jackowski już dawno nie zaserwował publice tak szokującej przepowiedni. Jego najnowsza wizja była bardzo symboliczna, ale profecie udało się rozszyfrować i zinterpretować to, co zobaczył. Słynny Człuchowianin twierdzi, że w Polsce dojdzie do zamachu.

Krzysztof Jackowski przepowiada zamach na polskiego polityka! Będą globalne skutki tej zbrodni

„Trzy słupy ognia, trzy słupy… Jakby coś wybuchło, ale taki słup ognia wysoki pokaże. Ten zamach będzie prowokacją. Prowokacją sił z zewnątrz. Tego zamachu nie dokona osoba z danego narodu” – mówi tajemniczo Krzysztof Jackowski, przytacza „Super Express”.

Później jasnowidz wyjaśnił, że nie chodzi o zamach terrorystyczny, ale zamach na ważną osobistość – jednego z najważniejszych polityków w Polsce. Kto miałby być ofiarą? Kim są sprawcy zamachu? Tego jasnowidz niestety nie zdradza.

Podkreślił jednak, że wydarzenia, które przepowiada, będą obserwowane na całym świecie. Co więcej – będą miały wpływ na to, co będzie się działo na świecie. Zdaniem Człuchowianina zamach na ważnego polskiego polityka odbije się na sytuacji globalnej.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę