Zobacz, jak Wałęsa nazwał Cejrowskiego za jego wpis o zamordowaniu prezydenta Adamowicza!

„Jeszcze jeden z krainy kretynów, zresztą zawsze taki był. »Gwiazda« TVP”, napisał na jednym z portali społecznościowych Lech Wałęsa. Były prezydent określił w ten sposób znanego podróżnika i publicystę Wojciecha Cejrowskiego za sposób, w jaki ten skomentował zamordowanie w niedzielę prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

„Gdy Afgańczyk ugodził nożem ciężarną Polkę zabijając jej dziecko, nie było żałoby, jest cisza. A śmierć Adamowicza jest celebrowana jakby zmarł Stalin – wszyscy zobowiązani płakać”, napisał 15 stycznia Cejrowski na Facebooku, podkreślając, że zamordowany włodarz Gdańska „za życia nie był święty”.

„To, że został zadźgany nożem jest okropne, ale nie zmienia faktów: a fakty takie, że Adamowicz był okropnym typem jako prezydent Gdańska. Toczą się śledztwa w jego sprawach i mam nadzieję, że będą dokończone. Od lat czytamy o układach, machlojach, o mieszkaniach, o kłamstwach na temat tego ile ich ma i skąd się wzięły… Cała masa szlamu, a teraz nagle »wielce szanowny«, bo go zadźgali? Al Capone zabijał konkurencyjnych mafiozów i nie powodowało to, że oni z samego faktu bycia zamordowanym zostawali świętymi”, podkreślił Cejrowski, do niedawna występujący co czwartek jako komentator w publicznym kanale TVP Info.

Wpis Cejrowskiego wywołał oburzenie w internecie.

„Panie @jbrudzinski Cejrowski porównał śp. Prezydenta Adamowicza do Stalina. Oto wasz nadworny komentator, autorytet. Niech pan zobaczy czym jest machina pisu. Tu nie ma chrześcijaństwa i miłosierdzia, jest tylko nienawiść, kłamstwo i jad”, napisał internauta Fox Mulder.

„To właśnie dla takich ludzi nie powinno być miejsca w mediach. Tylko problem w tym, że aktualnie w TVP znakomita większość komentatorów prezentuje podobny poziom, bo to właśnie ich przekaz trafia do suwerena. Spokojny, kulturalny i wyważony komentator nie będzie zrozumiany”, zauważył Dawid.

„No Cejrowski na pewno czcił pamięć Stalina bo to jego metody propagandowe stosuje na co dzień….”, ocenił Niepokorny Lach.

Gdy Afgańczyk ugodził nożem ciężarną Polkę zabijając jej dziecko, nie było żałoby, jest cisza. A śmierć Adamowicza jest…

Opublikowany przez The Wojciecha Cejrowskiego Poniedziałek, 14 stycznia 2019

Czytaj także:  Kaczyński jest pewien wielkiego zwycięstwa Dudy: Dobro musi pokonać zło!

Komentarze