Zostawiła w nocy dwójkę dzieci! Z 2 promilami we krwi poszła szukać partnera!

Zachowanie, jakim się wykazała 30-letnia kobieta z miejscowości Trachy w pow. Gliwickim na pewno do rozsądnych nie należy. Była noc, a ona w stanie wskazującym poszła szukać swojego partnera. Tymczasem w domu zostały dzieci.

Nocą właśnie, 27 czerwca, kobiecie wpadło do głowy, aby zostawić 8-latka bez opieki. Najwidoczniej partner okazał się ważniejszy niż mały syn, który jednak postanowił matki poszukać. Gdy wyskakiwał z okna bez butów, zauważył go mieszkaniec Trach, który akurat jechał autem ulicą Raciborską. Wówczas została zawiadomiona policja.

Czytaj także:  Hulajnogi elektryczne – szykują się ogromne zmiany w przepisach!

Dzieci trafiły pod opiekę policjantów. Po 30 minutach intensywnych poszukiwań matki, kobieta wróciła całkowicie pijana – miała 2 promile w organizmie.

Funkcjonariusze, z uwagi na taki skandaliczny wychowawczo stan rzeczy zdecydowali o podjęciu kroków prawnych w kwestii przekazania dzieci innym członkom rodziny. W grę wchodziło przekazanie małoletnich tymczasowej rodzinie zastępczej. W końcu jednak opiekę zapewnił ojciec mieszkający w pobliskiej miejscowości.

Czytaj także:  Lichocka: Nie kupujcie szmatławców z zagranicznym kapitałem, nie czytajcie ich

Teraz dalsze losy dzieci i ich matki są w rękach sądu. Gdy kobieta wytrzeźwieje, postawiony będzie jej zarzut narażenia dzieci na utratę życia lub uszczerbku na zdrowiu. Prawo przewiduje za to 5 lat więzienia.

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.